Renowacja desek zabytkowych

Oferujemy profesjonalną, kompleksową naprawę deski rozdzielczej – kokpitu:

  • Samochodów zabytkowych wszystkich modeli,
  • Po wystrzeleniu poduszki powietrznej (air bag).

Naprawiamy deski do aut wszystkich marek, zarówno po wystrzale poduszki powietrznej, jak i prowadzimy renowację desek do samochodów zabytkowych. Dodatkowo, zajmujemy się naprawą i malowaniem trudno dostępnych elementów wnętrza auta, takich jak plastiki, ramki, elementy drzwi, kierownice, poduszki kierownicy, zaślepki airbag.

Deski regenerujemy poprzez skajowanie, co sprawia, że deski pokryte materiałem nie odbiegają od oryginału. Wykorzystujemy najnowsze techniki do nanoszenia skaju oraz używamy sprawdzonych materiałów, dobierając kolory. Aplikujemy kleje stosowane w fabrykach grupy Volkswagen przy produkcji kokpitów samochodowych, co zapewnia trwałość tapicerki nawet pod wpływem zmieniającej się temperatury. W ofercie posiadamy różnorodne materiały tapicerskie używane w większości kokpitów, a naprawione przez nas deski wyglądają jak oryginały.

RENOWACJA DESEK ZABYTKOWYCH

Specjalizujemy się w profesjonalnej, kompleksowej naprawie desek kokpitów i plastikowych elementów wnętrza samochodów zabytkowych. Nasza oferta kierowana jest do właścicieli aut zabytkowych wszystkich marek (europejskie, azjatyckie, amerykańskie). Dysponujemy bogatą gamą materiałów z epoki, dzięki czemu regenerowane przez nas konsole wyglądają identycznie jak oryginały. Technika naprawy i materiały (kolory i struktura) są dobierane indywidualnie do każdego projektu, po wcześniejszej konsultacji z klientem.

Oferujemy szeroki zakres usług, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie jesteśmy w stanie zregenerować nawet bardzo zniszczoną konsolę i przywrócić jej stan fabryczny.

Coraz więcej firm i pasjonatów w Polsce specjalizuje się w przywracaniu nowego życia Oldtimerom i Youngtimerom. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, wprowadziliśmy usługę renowacji kokpitów zabytkowych! Współpracujemy już z kilkoma profesjonalnymi warsztatami, które są zadowolone z naszych prac. Zapraszamy kolejnych pasjonatów marek do nawiązania współpracy.

[Best_Wordpress_Gallery id=”4″ gal_title=”zabytkowe2″]